G1 GLASS ART STUDIO – Výroba a produkce uměleckého skla

Vyrábíme umělecké sklo technologií tavení ve formě – reliefy, panely, skleněné dlaždice, murrina artefakty. Produkujeme luxusní dekorativní objekty, svítidla a nápojové kolekce a navazujeme na rodinou tradici sklářů a poctivého českého řemesla. Máme více jak dvacetiletou zkušenost v produkci skla, designu a uměleckých projektů, zahrnující ty nejnáročnější klienty, mezi nimi i aristokratické domy či přední světové galerie, umělce a designéry.

Náš příběh
Tavené Sklo pro Architekturu a interiér

Umělecké Sklo pro Architekturu a interiér

Zaměřujeme se především na tavené sklo ve formě reliéfů, panelů, dlaždic a desek jako součást architektury a interiéru v podobě skleněných stěn a příček, výplní oken, dekorativních prvků, osvětleni atd. Vlastníme jednu z největších pecí na tavbu skla, jež umožňuje vytvářet autorská díla mimořádných velikostí.

Prohlédnout sklo pro architekturu a interiér

Dekorativní objekty a skleněné plastiky

Produkujeme luxusní dekorativní sklo a objekty. Zastupujeme přední designéry a sklářské výtvarníky. Jsme schopni nabídnout Vám jejich práce pro vybavení reprezentativních místností, lobby i pro potěchu oka v soukromých residencích. Rádi poradíme při výběru toho pravého objektu či dárku.

Prohlédnout dekorativní sklo a  plastiky

Luxusní nápojové sety

Honosné nápojové kolekce vyrábíme tradičními postupy jako jsou hutní tvarování, broušení, rytí a zlacení. Mezi naše vážené klienty patří významné evropské aristokratické domy. Vždy máme na paměti precizní ruční zpracování a spolehlivé dodání.

Více o luxusních nápojových kolekcích
Zakázkové osvětlení

Zakázkové Lustry a světelné objekty

Vytváříme zakázkové lustry, nástěnná svítidla, lampy a světelné instalace jak pro nadšence do posledních novinek na umělecké scéně, tak pro obdivovatele empíru nebo baroka. S použitím moderních i po stovky let osvědčených technik je exklusivita Vašeho interiéru jistotou.

Prohlédnout osvětlení

Restaurování historického skla, reprodukce starožitných kolekcí

Restaurování historického skla a reprodukce stávajících cenných historických kolekcí jsou pro nás úžasnou zkušeností, protože i střípky skleniček a zrcadel považujeme za významný zdroj inspirace. Používáme tradiční technologie, které navracejí historickým kusům jejich původní krásu. Pracujeme pro významné památkové instituce, jakož i prestižní evropské aristokratické domy.

Prohlédnout zrestaurovaná díla